Ettevõttest

Artiston OÜ kuulub Artiston Gruppi. 1997. aastal asutasid kolm Eesti eraisikut osaühingu Artiston, mis alustas 1998. aastal metsamajandamise ja metsakinnistute ostuga. Artiston OÜ eesmärgiks on pakkuda metsaomanikele kõik teenused ühest kohast. Teenuse osutamisel alustatakse hinnapakkumisest kasvavale metsale ja konsultatsioonist, milliseid töid täpsemalt teostada, kuni raielankidele uute puude istutamiseni.

Oma tegevustes lähtume loodussäästlikkuse, jätkusuutlikkuse ja seaduskuulekuse põhimõtetest. Selleks, et täita oma eesmärki, on ettevõttel olemas vajalik tehnika ja kvalifitseeritud töötajaid.

Artiston OÜ tegevusvaldkonda kuuluvad:

  • metsa uuendamine;
  • metsakultuuride ja noorendike hooldamine;
  • metsa ülestöötamine;
  • kasvava metsa raieõiguse võõrandamine;
  • metsamaterjalide ost-müük;
  • metsa hindamine ja mõõdistamine ning vajaliku dokumentatsiooni vormistamine.

Artiston OÜ on Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liidu liige.

Artiston OÜ pakub metsandusvaldkonnas praktikavõimalusi, et aidata praktikantide teoreetilisi teadmisi praktikas rakendada. Artiston OÜ on Luua Metsanduskooli tunnustatud praktikaettevõte.

Kui soovid tulla meie ettevõttesse praktikale, siis võta ühendust metsandusvaldkonna juhi Raul Vahteriga.

Metsa majandamine

Metsa majandamine tähendab metsa uuendamist, kasvatamist, kasutamist ja kaitset. Metsade majandamisele järgime häid tavasid, et tagada metsanduse jätkusuutlikkust.

Meie pikaajalise kogemusega metsaspetsialistid aitavad leida parima lahenduse Teie metsa majandamiseks. Teenuse osutamisel alustame hinnapakkumisest kasvavale metsale ja konsultatsioonist, milliseid töid täpsemalt teostada, kuni raielankidele uute puude istutamiseni.

Kasava metsa raieõiguse müügi või muude metsa majandamise küsimuste osas täita ära kontaktivorm või  võtta otse ühendust meie metsaspetsialistide Tiit Reiteli või Taavi Saarega.

Soovin müüa raieõigust

Puidukaubandus

Teeme koostööd kõigi Eesti suurimate metsatööstustega. Suudame metsamaterjalile pakkuda konkurentsivõimelist hinda sõltumata asukohast Eestis. Kui soovid müüa meile oma metsamaterjali, siis täida kontaktivorm või võta ühendust otse meie ostu-müügijuhi Toomas Kesküllaga.

Soovin müüa metsamaterjali

Sertifikaadid

Alates 07. jaanuarist 2016 on Artiston OÜ-l PEFC tarneahela sertifikaat. Puidu tarneahela sertifitseerimine hõlmab töötlemise, tootmise, transportimise ja levitamise kõiki etappe, mille kaudu jõuab toode metsast lõpptarbijani. Puidu tarneahela sertifitseerimine tõendab, et sertifitseeritud toode pärineb hästi majandatavast metsast ning läbib katkematu, kontrollitud teekonna metsast tarbijani. Sertifikaat kehtib 5 aastat

Jõulupuud

Lisaks traditsioonilisele metsamajandamisele on meie üheks tegevusalaks jõulupuude varumine ja turustamine.

Jõulupuud on võimalik soetada e-poest, müügipunktist või võttes otse ühendust meie projektijuhtidega. Lisaks saab tellida ka jõulupuu kohale toomist ja ka kuusejalgu. Pakume nii eraklientidele kui äriklientidele erinevaid jõulupuudega seotud lahendusi. Pakume erinevates pikkustes harilikku kuuske, kaukaasia nulgu, serbia kuuske ja torkavat kuuske ehk hõbekuuske.

Büroodele, majutusasutustele, koolimajadele, kontserdimajadele, ürituste korraldajatele ja sisehaljastajatele pakume jõulupuudega seotud terviklikke lahendusi (jõulupuu kohaletoimetamine, püstitamine, jõulupuu äraviimine).

Lisaks tegeleme ka suurte ehk väljakutele mõeldud jõulupuude paigaldamisega.

Jõulupuude e-pood:

Jõulupuude projektijuhid:

Tarmo Vahter

(+372) 52 21 804

tarmo@artiston.ee

Risto Sirgmets

(+372) 52 59 499

risto@artiston.ee

Kontaktid

Raul Vahter

juhatuse liige

metsandusvaldkonna juht

(+372) 50 56 076

raul@artiston.ee

Toomas Keskülla

juhatuse liige

ostu-müügijuht

(+372) 52 83 616

toomas@artiston.ee

Ingrid Pruus-Määltsemees

raamatupidaja

(+372) 51 35 118

(+372) 32 55 815

ingrid@artiston.ee

Taavi Saar

metsaspetsialist

(+372) 50 89 955

taavi@artiston.ee

Kaido Kuusk

metsaspetsialist

(+372) 55 519 828

kaido@artiston.ee

Tiit Reitel

metsaspetsialist

(+372) 50 60 288

tiit@artiston.ee

Anton Leichter

tehnikaspetsialist

(+372) 53 420 940

anton@artiston.ee