Ettevõttest

1. septembril 1993. aastal pärast Laekvere ühismajandi lagunemist loodi Eesti erakapitalil põhinev ettevõte Muuga PM OÜ. Alates 2013. aastast kuulub Muuga PM OÜ Artiston Gruppi.

Muuga PM OÜ tegeleb taime- ja loomakasvatussaaduste tootmise, varumise, töötlemise ja müügiga ning põllumajanduslike teenustööde osutamisega. Põhitegevusaladeks on piimakarjakasvatus, teravilja- ja kaunviljakasvatus ning õlitaimeseemnete kasvatus.

Oma tegemistes proovime olla innovaatilised, kuid samas järgida traditsioonilise põllumajanduse tavasid. Panustame efektiivsesse ja jätkusuutlikku põllumajandusse.

Taimekasvatus

Kasvatame peamiselt rapsi, nisu ja otra. Oma piimakarja jaoks kasvatame ka rukist ja tritikalet. Rapsi ja teravilja kasvupind on kokku 1400 ha. Vähemalt veerand meie kasutuses olevast maast on rohumaa, millelt varume sööta piimakarja tarbeks. Lisaks sellele kasvatame ka maisi, millest teeme loomadele silo.

Loomakasvatus

Muuga farmikompleks rekonstrueeriti täielikult aastal 2011. Rekonstrueeritud lüpsilaudas on 575 loomakohta. Ehitati ka uued olmeruumid ja lüpsikoda. Varasemalt kasvatati lisaks veistele ka sigu, kuid seakasvatus lõpetati aastal 2014. Keskmine piimatoodang lehma kohta on 10 500 kg.

Kontaktid

Margo Klaasmägi

juhatuse liige

põllumajandusvaldkonna juht

(+372) 50 52 494

margo@artiston.ee

Eha Liivak

haldusjuht

(+372) 32 20 892

eha@artiston.ee

Evi Talur

raamatupidaja

(+372) 50 87 590

evi@artiston.ee

Jaak Flink

taimekasvatusjuht

(+372) 56 571 233

jaak@artiston.ee

Siim Siiman

loomakasvatusjuht

(+372) 51 40 619

siim@artiston.ee

Tõnis Klaasmägi

tehnikajuht

(+372) 58 084 190

tonis@artiston.ee

Teet Põldoja

tehnikajuhi abi

(+372) 50 29 941

teet@artiston.ee

Triin Kirsimäe

agronoom

(lapsehoolduspuhkusel)

Asukoht

Muuga PM OÜ

Registrikood: 10160744

KMKR: EE100458125

Valeliku tee 1, Muuga küla Vinni vald

Lääne-Virumaa 46502

Copyright @ Artiston 2021