Kõik uudised

Artistoni metsaistutamise talgupäev

Artistoni metsaistutamise talgupäev

Mai alguses toimus taaskord Artistoni metsaistutamise talgupäev. Tublid talgulised istutasid 4000 kuusetaime.

Raul Vahter pälvis Eesti Erametsaliidu tänumärgi

Raul Vahter pälvis Eesti Erametsaliidu tänumärgi

Eesti Erametsaliit tunnustab igal aastal metsaomanikke, kes on panustanud erametsanduse arengusse või laiemale avalikkusele tutvustamisesse. Tänavu pälvis liidu kõrgeima autasu, Eesti Erametsaliidu tänumärgi, ka Raul Vahter.

Artistoni meeskond metsanduse kutsevõistlustel

9.-10. juunil toimusid Järvseljal Eesti Metsaseltsi ja Eesti Metsaüliõpilaste Seltsi eestvedamisel 53. metsanduse kutsevõistlused.

Kevadele vastu uute masinatega

Märtsis jõudis meie hoovile palju kauaoodatud uut tehnikat. Artiston OÜ ja Artiston Kinnisvara OÜ vahetas välja oma maasturipargi uute Toyota Hiluxite vastu ja Laekvere PM OÜ ja Muuga PM OÜ masinapark täienes.

Artiston 25

Artiston tähistas 25. tegevusaastat

Artiston Grupi esimene ettevõte Artiston OÜ tähistas meeleoluka aastalõpupeoga 25. tegevusaastat. Tänasime oma pikaajalisi koostööpartnereid, kes on andnud oma panuse 25. tegevusaastani jõudmisel.

Artistoni 15. sügisjaht

7. oktoobril toimus Artistoni 15. sügisjaht. llmataat soosis igati aktiivset päeva metsas. Täname kõiki osalejaid!

FinnMETKO messil Soomes

FinnMETKO messil Soomes

Artiston OÜ meeskond külastas 2-4. septembril Soomes toimunud FinnMETKO messi. Tutvusime värskeima metsatehnikaga.

Metsanduse kutsevõistlused

17.-18. juunil osales Artiston OÜ meeskond Järvseljal 52. metsanduse kutsevõistlustel. Koondarvestuses saavutati tubli III.koht.

Kevad on lõpuks põllule saabunud

Talv venis sel hooajal ootamatult pikaks, kuid mai esimesel nädalal alustasid Grupi põllumajandusettevõtted lõpuks külvitöödega. Kokku on vaja sel kevadel veel külvata ca 1000 hektarit.

Artistoni 15. metsaistutuse talgupäev

6.mail toimus Artistoni iga-aastane metsaistutustalgu. Päeva esimeses pooles istutati koos tublide koostööpartnerite abiga raiesmikule uued kuustaimed.

Muuga PM OÜ valmistub uueks hooajaks

Eelmisel nädalal realiseerus Artiston gruppi kuuluvate ettevõtete seni kõige kallim ühekordne investeering tehnikasse ning Saksamaalt jõudis Eestisse osaühingu Muuga PM uus kombain Claas Lexion 8900 Terra Trac 12,3 meetrise Convio heedriga.

Keerukas aasta teraviljakasvatuses

Lõppenud suvi kostitas meid suure kuumusega ja väheste sademetega, sellest tulenevalt vähenes oluliselt teravilja saagikus.

JÄRVSELJA 100 JUUBELIMÄNGUD

Järvselja Õppe- ja Katsemetskond tähistab sel aastal 100. aastapäeva. Sellega seoses korraldas Järvselja Õppe- ja Katsemetskond koos Eesti Metsaüliõpilaste Seltsiga 30. juulil 2021 kuni 1. augustil 2021 juubelimängud Järvselja jahilossi ümbruses.

Artiston Grupi kollektiivi väljasõit Piirissaarele

Septembri alguses külastas Artiston Grupi kollektiiv Peipsi järves asuvat Piirisaart Järvselja Õppe- ja Katsemetskonda. Päev algas laevasõiduga mööda Emajõge Piirissaarde.